زندگی نامه 2

تقریبا یکی دو ماهی از رابطه تلفنی ما گذشته بود و من هر روز وابسته تر میشدم و خیال باف تر . وابسته به کسی که دیگه من رو خانومم صدا میکرد از عشقش به من میگفت و از یه دونه عکسی که براش فرستاده بودم هر روز تعریف میکرد و آخر تلفنامونم برای من بوس میفرستاد ( دارم واقع بینانه و بدون سانسور مینویسم امیدوارم من رو دختر بد تصور نکنین . این شرایط اون روزه من بود . منی که حتی برای یه خرید کوچیک هم با مامانم میرفتم بیرون و شخصیت بسیار وابسته ای داشتم و فاقد یک ذره اعتماد به نفس و متاسفنه شهرام رو همسر آینده ی خودم میدونستم ) کم کم شهرام اصرار میکرد که میخوام ببینمت و این تنها دغدغه ی من بود که اگر منو دید و خوشش نیومد چی؟ اصلا مامان که نمیزاره من تنهایی برم بیرون !

هر روز اصرار شهرام بیشتر میشد و من انکار که چطوری بیام بیرون که شهرام میگفت از مدرسه ات بیا فلان جا همدیگرو ببینیم . مدرسه من از خونمون دور بود و من با سرویس میرفتم خونه و به جز اون مسیر مسیر دیگه ای بلد نبودم و هر چیم به شهرام میگفتم تو بیا دمه مدرسه قبول نمیکرد و این موضوع رو کار چیپی میدونست

کم کم با  شهرام به فکره این افتادیم که از خواهرم (که اسمش رو میزارم آزاده توی این داستان) کمک بخوام که من رو ببره بیرون و به این بهونه با شهرام قراری بزاریم . اما چیزی که بود خواهرم که با شهرام یکمی کل کل داشتند میگفت من اول باید برم تنهایی شهرام رو ببینم اگر دیدم که پسر مناسبی بود تو رو هم میبرم ببینیش .

به دوستام که گفتم زیاد استقبال نکردن . مهسا دوستم اعتقاد داشت که لزومی نداره اینطوری باشه و من و آزاده میتونیم با هم بریم سر قرار و اگر دیدیم شهرام مناسب نبود یه بهانه ای جور کنیم و از اونجا بریم .

و من چاره ای نداشتم برای نگه داشتن کسی که فکر میکردم عاشقشم به خواسته ی آزاده تن بدم . و با کلی برنامه ریزی قرار شد آزاده یک قراری با شهرام توی پارک نزدیک دانشگاهش بزاره و برن و همدیگرو ببینن . و اگر آزاده صلاح دید که شهرام پسر خوبیه من رو در جلسه ی  بعدی برای دیدن شهرام ببره .

قرار فیکس شد و من به مدرسه رفتم و شهرام و آزاده قرار گذاشتند به دیدن هم .

ادامه دارد 

/ 4 نظر / 2 بازدید
تابان

خعلی کرم داری!!!!!!!!!!!!! مگه سریالِ شبکه یکه جایِ حساسش تموم کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[کلافه][کلافه]

نی نی

چه جای بدی ادامه ندادی [نیشخند] دارم از فضولی میترکم که[نیشخند]