یه کم حرف الکی با پست خیلی خصوصی

خوب این پست یکم الکیه نیشخند حوصله نداشتین نخونین . 

این روزا یکم تنبلی منو گرفته . اصلن حال و حوصله ی کار کردن ندارم . نمیدونم هوای پاییز منو گرفته یا نه کلن تنبلی منو گرفته ! 

از دیروز بگم که صبح یهو پاشدم دیدم ساعت ده یا ده و نیمه . تعجب کردم ! آخه دوست ندارم صبح ها اینقدر دیر بیدار شم با اینکه یکی از لذت های دنیا برای من خوابیدن مخصوصا صبح هست !‌ دیگه پاشدم و به مامانم و شاهتوت زنگیدم و به شاهتوت گفتم من حس آشپزی ندارم . لفطن تن ماهی بخر . خیلی وقتم بود نخورده بودیم و هوس کرده بودم . رفتم دوش گرفتم و طبق معمول یادم رفت غسل کنم و دیگه حس اینکه دوباره برم حموم هم نداشتم . میدونم شرمندم . تقصیره من بود . هوای خونه هم سرد بود و دیگه حس دوباره حموم رفتن رو نداشتم . 

بعدم دیگه ظرفارو شستم و برنج دم کردم و منتظر شاهتوت شدم ! بعدم که دیگه رفتم سراغ بافتنی بافی و تمرین ! 

بعد از اینکه شاهتوت اومد و 20 دیقه تن ماهی رو جشوندم و به خاطر اینکه گوجه زیاد داشتیم چند تا گوجه حلقه کردم و سرخ کردم و با تن ماهی خوردیم ! بعدش شاهتوت گفت انگاری بابا رفته شمال و مامان زنگ زده پاشید بیاید اینجا . بعد از ناهار شاهتوت رفت بیرون و ساعت چهار و خورده ای زنگید که حاضر شو بریم خونه مامانم . طبق معمول عمه بچه هاشو گذاشته بود خونه ی مادرشوهر اینا . 

دیگه کم کم عمه اینا هم اومدن و حرف شد که شوهر عمه یه شغلی رو که توش اصلن سر رشته نداره پیشنهاد داد به شاهتوت که توی مغازه شون بزنند . میگفت ماشینامون رو بفروشیم و مغازه بزنیم . که من مخالفت کردم و گفتم به شاهتوت که ما ماشین نمیفروشیم . البته که در حد حرف بود اما خوب شاهتوت جوگیره . یهو جو میگیره ! منم گفتم نهایتش اینه که بابام رو میگم بیاد مغازه رو ببینه اگر راضی بود بعد یه فکری میکنیم . 

بعدم دیگه کم کم پاسور بازی کردیم و حکم بازی کردیم که اول شش صفر به نفع عمه و شوهر عمه شد بعدش ما هفت شش بردیمشون ! خیلی چسبید این بازی ! نیشخند بعدم شام و دیگه کم کم اومدیم خونمون . 

اونجا که بودیم یهو مامان شاهتوت گفت پدرشوهر قرار بوده ساعت 4 بعدازظهر از شمال راه بیفته و بیاد تهران . اون لحظه به قدری من استرس گرفتم . چون اصلن دوست ندارم با پدرشوهرم رو به رو بشم اینقدر که ازش بدم اومده . بعد زنگیدن به پدرشوهر که گفت قراره 4 صبح راه بیفته ! و من خداروشکر کردم . قرار بود شب بخوابیم که وقتی فهمیدیم که پدرشوهر میاد نخوابیدیم . 

اونجا که بودیم تربچه گفت که بالاخره باباش قبول کرده براش مبل و ایناش رو همونطوری که خودش دوست داره بخره . داشت از مدل ها و طرح هاش میگفت که گفت یه چیز میگم ناراحت نشی و هی خندید و هی گفت ناراحت نشی . من گفتم چی میخواد بگه گفت مبلام رو بنفش انتخاب کردم ! رنگ مبلای تو ! گفتم نه بابا این حرفا چیه مبارکت باشه . بعد میگه مبلامون خیلی کوچیکن فکر نکنم تو و داداش توش جا بشین . ( ازین حرفش ناراحت شدم . آخه این حرفه که میزنه ؟! بگه مبلام خیلی کوچیکه ) بعدم گفت که ویترینی نگرفته مثل من که کریستالامو گذاشتم . یه جورایی میز بار گرفته که جای تزئینی جات هم داره . منم دوست داشتم اونطوری بگیرم بعد مامانم گفت کریستالای خدا تومنی رو بزاری توش و یهو یه بچه بهش بخوره و بشکنه ؟! به خاطر همین من این شکلی که بیشترتون دیدین گرفتم ! 

تختش رو هم سفید انگاری سفارش داده و خلاصه داشت صحبت میکرد که بابا برنج هارو فروخته و میخوان بیان و بریم اول مبلارو بگیریم و بعدم برن بانه و بقیه جهیزیه رو بگیرن ! ( خوبه پدرشوهر 300 تومن اجاره ی مارو نمیده که جهیزیه دخترش رو بخره  . من که ازشن میگذرم ) بعدم گفت که شوهرم گفته ظرفاتو مثل تمشک نگیر . ماله اونا خیلی سنگینه . تو سبک بگیر . به نظرتون چینی سبک هم داریم ؟ البته چینی های من بشقاباش بزرگت خدایی و سنگینه خدایی اما فکر نکنم چینی سبکم داشته باشیم مگه مدل های جدید ! منم گفتم چینی همینه دیگه سنگینه ! بعدم برای مهمونامه و کنار گذاشتم . خودمون سرویس دم دستی آرکوپال داریم ! و سبکه و مثلن نشکنه ! 

دیگه بعد از شام اومدیم خونه مون . البته ساعت 12 رسیدیم . دلقک هم برامون جهیزیه از مشهد آورده بود . یه شال برای من و یه بسته سوهان . نخود و کشمش هم آورده بود که اونجا مادرشوهر آورد و خوردیم . منی که اصلن نخودچی دوست ندارم دیشب خوشم اومده بود و خوردم ! 

امروزم عصری شاید یه سر بریم خونه ی دایی شاهتوت . دیدن دخترش که الان دیگه 8 ماهشه و خوردنی شده ! خوشمزه

 

خوب اون چیزی که شاید خصوصی تر بود این بود . که یه سری حرف الکیه ! یعنی دیگه روزمرگی نیست . 

نمیدونم قضیه لامپ رو شنیدین یا نه ؟ 

مثل اینکه یه دختر (‌که مطمئنن دختر نبوده و زن بوده با این ابعاد ! ) با لامپ صد خود ارضایی میکرده انگاری ( چیزیه که من شنیدم ) و این لامپ میره داخل رحمش (‌شایدم واژنش ) . و فیلمی که پخش شده از اتاق عمل گرفته شده که این لامپ رو از واژن این دختر در میارن ! قشنگ فیلمش مشخصه و همه چیز رو نشون میده . یعنی عمل جراحی و حرفای بین دکترا هست . که البته بگم که کمی ژل میزنند به واژن خانوم و از بیرون یه خانوم دکتر از روی شکم زن لامپ رو به بیرون هدایت میکنه و یکی هم از بیرون با یه وسیله ای میکشه بیرون و لامپ در میاد . یه جورایی مثل عمل زایمان طبیعی بود دیگه . 

حالا اینو گفتم که بگم که مملکت داره به کجاها کشیده میشه . یک درصد این خانوم فکر میکرد که این لامپ میشکست ! و فکر کنم خیلی ادم خجالت بکشه که بیاد بگه لامپ رفته داخل واژنم . و جالبیش چیه ؟! اینکه این مسئله شده دستخوش مسخره بازی یه سری پسر . دیروز که رفتم توی اینستاگرام و دیدم چقـــــــــــــــــــــــدر پست و عکس با این موضوع هست . که مسخره میکنند که به دخترای زیر 18 سال لامپ نمیفروشن و دخترا چالش لامپ دارن و چه و چه . 

جدا ازینکه اون قضیه در مورد دختر نبوده که دختر ها واژنشون کوچولو هست و مطمئنن زن بوده و بار اولشم نبوده و کارشم اشتباه بوده اما مسخره کردن دیگه خیلی کار مزخرفیه که این قبح رو میریزه و شاید دو نفری که نمیدونن میفهمن و شاید یه فکرای بدی به سرشون بزنه . نمیدونم اینایی که مسخره میکنند خودشون خواهر  مادر و زن  ندارن ! 

 مطمئنن ماهام خودمون هر کدوم یه سری یواشکی ها و خصوصی ها داریم که ابا ( شایدم عبا )‌داریم یه نفرم در موردش بفهمه ! پس نمیتونیم دیگری رو محکوم کنیم  یا مسخره . که خود مردا سوژه خودشون صابون گلنار بود . دیروز که این فیلم رو نشون یکی میدادم گفت میدونی چقدر گناه داره ؟! گفتم بهتر از زنا ست که !‌گفت نه خود ارضایی گناه خیلی خیلی زیادی داره . وقتی سرچ کردم دیدم وای که چقدر گناهش زیاده . نوشته بود یه جور ازدواج با خود محسوب میشه و گناه بزرگیه ! راستش من نمیدونستم اینقدر گناه داشته باشه و وقتی فهمیدم ناراحت شدم . واقعا ناراحت شدم . چون بیشتر جوونامون بهش گرفتارن ! 

تازه این که خوبه . چقدر شنیدیم از اینکه یه دختر با برادرش یا حتی پدرش و محارمش رابطه دارن با هم ! کلی ازین داستانا هست . وقتی آزاده برای جداییش رفت دکتر روانشناس و گفت شوهرم اینطوری بهم میگه که برو با یه مرد دیگه رابطه داشته باش بهش گفته بود خانوم این که خوبه . من موردایی دارم شوهرش به زنش میگه بیا گروهی س.ک.س داشته باشیم . یا مرده اول باید رابطه ی زنش رو با یه مرد دیگه ببینه بعد بتونه رابطه داشته باشه با زنش و ازین دست حرفا . نمیدونم دنیامون داره به کجاها کشیده میشه و بدتر از این اینه که بدونی اینا همه توی مملکتی داره اتفاق میفته که اسم اسلامی رو با خودش یدک میکشه ! و ماهایی که زیر دستای پدر و مادر به نسبت معتقدی ( بعضی ها هم که کاملن معتقد ) بزرگ شدیم و الان هم نسلی هامون اینطورین . وای به حال بچه های ماهایی که توی یه نمازمون موندیم . نمیدونم چطوری میشه این چیزا رو مهار کرد . من خیلی نگرانم . خیلی ... نگران خودم ، شوهرم ، بچه ام و جامعه حتی !

همین آزاده که جدا شده از یکی دو تا مردای خاک بر سر فامیلمون پیشنهاد دوستی و صیغه داشته و البته که قبول نمیکنه چون خودش به خاطر خیانت همسرش ازش جدا شد . اما چند تا مرد نشستند که ببینن چه طعمه ای دورشون هست که ازش استفاده کنند . اینی که میگم مرد یه زن خوشگل و جوون داره . دیگه چه برسه به بقیه ...

/ 20 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نسیم

اول اینکه ایشالا پدر شوهر حالا که برنجاشو فروخته ...اوضاش روبراه باشه...و از کرایه شما دیگه پول برنداره.... منم قضیه لامپ و شنیدم ..ندیدم...واقعا این چیزا روح آدم و اذیت میکنه... نمیدونم ما ادما به کجا قراره برسیم...قبح خیلی از مسائل از بین رفته..و این به نظر من یعنی فاجعه...

خانم خونه - تبسم

سلام تمشك جان ببين ما هممون زن هستيم و ميدونيم كه اگر يه زن به ذهنش برسه كه خود ارضايي كنه مطمعنن وسايل بهتري غير از لامپ پيدا ميكنه واقعا شما ميتونيد تصور كنيد كه اين اتفاق افتاده باشه؟ ببين من شنيدم كه داشتن دختره رو شكنجه ميدادن. يعني كاره خودش نبوده و قرار نبوده كه اين خبر منتشر بشه - 2نفر اين خبر رو پخش كردن كه كلي هم واسشون گرون تموم شده و طبيعيه كه بخاطر اينكه گناه خودشون رو بپوشنن بگن كه دختره خودش با خودش اين كارو كرده به هر حال من نميدونم راست و دروغ اين قضيه چيه ولي كاملا به نظرم غير منظقي مياد كه كسي بخواد با لامپ همچين كاري بكنه

مونا مونا

وای تمشک خیلی بد بود فیلمه. شایعه زیاد هست در موردش. یه سری هام میگن بهش تجاوز شده بوده با لامپ ولی هرچی بوده غیر از خودش کسه دیگه ای درست ترین خبر رو نداره. در هرصورت حتی اگه خودارضایی هم بوده مربوط به شخصه خودش می شه و پخش کردنش اصلا کار درستی نبوده. شاید اون دکترا هدفشون آگه سازیه دیگران از خطرات این کار بوده ولی ملت جنبه ندارن. در هرصورت پخش شدن این فیلم و جوکایی که ساخته شد مسلما ضربه روحیه وحشتناکی به دختره خواهد زد . ماها واسه یه معاینه ساده چقدر عذاب م یکشیم تا ریم دکتر حالا ببین طرف چقدر عذاب کشیده رفته گفته توی من لامپ گیر کرده. با این اوصاف حالا فیلمشو جوکاش هم پخش شده دیگه ببین چقدر طرف توی عذابه

مهتاب

درمورد این خانم من شنیدم که مشکل روانی داشته اختلال دوقطبی یا یه همچین چیزی و اون بیماررستان هم بیمارستان آموزشیه و برای آموزش از موارد خاص فیلم گرفته میشه. حالا گذشته از این مورد، بعضیا مشکل روانی دارن و به صورت عادی ارضا نمیشن باید یه جور غیرعادی رابطه داشته باشن تا ارضا شن همون استرسی که ترس از شکسته شدن لامپ ایجاد میکنه طرف رو ارضا میکنه. یه موردی شنیدم که یه خانمی بود که از رابطه معمولی با شوهرش ارضا نمیشد هربار باید شوهره با سیگار اونجاش رو حین رابطه میسوزوند تا ارضا بشه از این موارد خیلی زیاده

بانو سین

من اول باور نمیکردم،تا اینکه فیلم رو دیدم!به نظر من هم تمیتونه خودارضایی باشه و حتی این یه دختر نیست!!مطمئنن زنه!! و یه زن برای ارضای خودش،تو این جامعه ما ،هزار و یک راه ،به جز لامپ میتونه داشته باشه که یکیش قبول پیشنهاد یکی از همون مردهاییه که دور زنهای بیوه موس موس میکنن!!پس به احتمال زیاد این یه ازار جنسیه! در هر صورت این فیلم خیلی ناراحت کنندست! خدا میدونه که 20 سال دیگه چی به سر بچه های ما خواهد امد!!

سناخانمی

وایییییییی واقعا عذابه چقدر این جامعه به کصافط داره میکشه... خدا خودش کمکمون کنه... تو جامعه اسلامی اونم ایررررررران که کوروش و داریووش تو این سرزمین بودن مردمان ایرانی که از اول پوشیده و یکتا پرست بودن...

بانوی بهاری

تمشک من فیلمشا ندیدم!! یعنی الان از تو شنیدم [خنده] ولی اینقدر جامعمون به گند کشیده شده و اتفاقات عجیب غریبی میفته و از همه بدترش همین روابط ج ن سی هست، از زنا و لواط، خود ارضایی و .... دختر و پسرا کاش فقط رابطشون در حد دوستی بود !!! زن و شوهرم که دیگه هیچی ، بدتر از این دوست دختر پسرا هستن یسریییییی .. سایت هایی اومده که زن را اجاره میدن ساعتی به مرد و مبلغ و مشخصات نوشته شده !! ادم مخش سوت میکشههههه، یه چیزای میبینه و میشنوه که ... واقعا اخرت و عاقبت دنیا قراه چی بشه خدا میدونه، نسل های بعدی ما چی میشه !! وای ببخشید شاید حرفام بیربط بود ولی مجبور شدم مبگم ..

ملودی

سلام.خوبی؟اول بگم که من ایمیلی که بهم رمز خیلی خصوصیت رو داده بودی همین الان دیدم!! و واقعا ممنونم که به منم رمز دادی[قلب]یه حس خیلی خوبی دارم اینکه مورد اعتماد یه دوست قرار گرفتم و امیدوارم همیشه دوستای خوب و قابل اعتمادی برای هم باشیم.انشاالله[قلب] بعد من الان رفتم مطالب قبلی وبت رو خوندم . یعنی عنوان هاشو میخوندم ببینم کدوم برام اشنا هست که خوندمش ولی خیلی خصوصی بوده که دیدم اون پست با عنوان تمشک خسیسیان[نیشخند]بوده که بااینکه نوشته بودی خیلی خصوصی ولی من با همون رمز همیشگی خوندمش و کامنتم گذاشتم.و ازین لحاظ کااااملا مطمینم که با رمز همیشگی بوده نه اون خیلی خصوصیه و فکر کنم متوجه نبودی و رمز رو اشتباه تعیین کردی براش.البته یه وقت برات سوتفاهم نشه چرا همون موقع نگفتم .اگه قصدم بدبود که برات کامنت نمیزاشتم.من فک کردم خودت خاستی با رمز عمومی این پست رو بنویسی. راستش برای بقیه پست ها(البته من فک کنم حدود3صفحه رو بررسی کردم)چیزی یادم نمیاد بازهم ممنونم بخاطر رمز و خیلی خوشحالم .[ماچ][بغل][قلب] اگه این کامنت رو دوست داشتی عمومی کن[گل]

ملودی

سلام.خوبی؟اول بگم که من ایمیلی که بهم رمز خیلی خصوصیت رو داده بودی همین الان دیدم!! و واقعا ممنونم که به منم رمز دادی[قلب]یه حس خیلی خوبی دارم اینکه مورد اعتماد یه دوست قرار گرفتم و امیدوارم همیشه دوستای خوب و قابل اعتمادی برای هم باشیم.انشاالله[قلب] بعد من الان رفتم مطالب قبلی وبت رو خوندم . یعنی عنوان هاشو میخوندم ببینم کدوم برام اشنا هست که خوندمش ولی خیلی خصوصی بوده که دیدم اون پست با عنوان تمشک خسیسیان[نیشخند]بوده که بااینکه نوشته بودی خیلی خصوصی ولی من با همون رمز همیشگی خوندمش و کامنتم گذاشتم.و ازین لحاظ کااااملا مطمینم که با رمز همیشگی بوده نه اون خیلی خصوصیه و فکر کنم متوجه نبودی و رمز رو اشتباه تعیین کردی براش.البته یه وقت برات سوتفاهم نشه چرا همون موقع نگفتم .اگه قصدم بدبود که برات کامنت نمیزاشتم.من فک کردم خودت خاستی با رمز عمومی این پست رو بنویسی. راستش برای بقیه پست ها(البته من فک کنم حدود3صفحه رو بررسی کردم)چیزی یادم نمیاد بازهم ممنونم بخاطر رمز و خیلی خوشحالم .[ماچ][بغل][قلب] اگه این کامنت رو دوست داشتی عمومی کن[گل]

ملودی

منم فیلمشو توی یوتیوپ دیدم.ولی فقط اولش و سریع بستم.فقط به دو علت : فشارم سریع رفت بالا چون من به صحنه های خشونت صدای دعوا و فیلم و عکس های تحریک کننده اعصابم حساسم و حالم بد میشه. دوم اینکه حالا اون پرسنل یه خرکاری کردن اون بیچاره راضی نیست ما فیلمشو ببینیم هرچند زن باشیم و یه جوری عذاب وجدان گرفتم همون چندثانیه رو دیدم.خدا منو ببخشه. مسایل جنسی خیلی افتضاح شده.یه نفرمیگفت قران همش قدیمی و داستانه. خب اگه دقت کنیم تمام داستانای قران الان تو جامعه خودمونه! حالاشاید مث قوم لوط برسرشون عذاب نیاد ولی بالاخره این گناها از یه جایی بیرون میزنه! الان غیرت زنا هم کم شده.هرانچه دیده بیند دل کند یاد...معلومه بااین زنای سرکون لخت مردا به زن خودشون قانع نیستن.خب برعکسش برای زنا هم صدق میکنه.منم نگران تربیت بچه اینده مم.چطوری باید بهش بفهمونم سمت اینکارا نره...درست کار باشه...از همه مهمتر ادم باشه.من خیلی پدرمادرای خوب رو دیدم که بچه های ناخلف داشتن.مطمینا توی تربیتشون کردن بچه شون مشکل داشتن وگرنه ادمای خوبی بودن خدا عاقبت همه مون رو بخیر کنه