زندگینامه 9

الان که دارم فکر میکنم میبینم که بد ترین راه رو برای پر کردن تنهاییم انتخاب کردم . دوست شدن از طریق نت با یه پسر دیگه . متاسفم که اینو میگم اما گاها میشد که توی یه برهه ی زمانی پیش میومد که من همزمان با چند نفر چت میکردم و با یک نفر دیگه هم دوستی تلفنی داشتم . در این حین پیش میومد که مثلن یکی دو بار با یکی دو نفرم بیرون رفتم اما هر بار باید شهرام و آزاده هم میبودن . یعنی در اصل اونها برنامه رو میزاشتن . رابطه ی من و شهرام اصلا خوب نبود . من باش لج بودم و طبعا اون هم با من لج بود . مثلا میشد گاهی که مامان از خونه میرفت بیرون . خوب این بهترین زمان برای من بود که وصل بشم به نت و درست همین زمان آزاده داشت با شهرام تلفنی صحبت میکرد و هر چی من بهش اصرار میکردم تلفن رو قطع کنه این کارو نمیکرد . اون زمان موبایل هم نبود یعنی بود اما یک سری افراد خاص داشتند . خلاصه این مسائل باعث میشد رابطه ی من و شهرام هر روز بدتر از قبل میشد و خوب هیچ کسی هم کوتاه نمیومد . من که خیلی پر رو بودم و شهرامم که لجباز و دنبال کسی برای زور آزمایی و نشون دادن قدرتش .

دیگه از رابطه های کوتاه مدت و الکیم هم چیزی نمیگم که یا من تمومش میکردم به خاطر اینکه با یه پسر بهتر چت کرده بودم یا طرف مقابلم بام بهم میزد به خاطر اینکه من نمیتونستم زیاد برم بیرون .

دیگه راه شهرام به خونه ی ما باز شده بود . هر وقت میخواست میومد و اکثرا ناهار میموند  اما هنوز پدرم رو ندیده بود . نه اینکه پدر ازین موضوع بی خبر باشه . نه . برای اینکه مثلا متانت به خرج میداد . شهرام اونقدر سر زبون داشت که بتونه دل پدر و مادر ساده ی من رو بدست بیاره . قبلا هم گفته بودم پدر و مادر من تحصیلات انچنانی ندارن  . طی یک تصادفی که خواهرم با ماشین کرد پدرم شهرام رو هم دید و اینطوری رابطه شهرام با خانواده من صمیمی تر شد .

یادمه یک بار یک سری مشکلاتی بین شهرام و آزاده به وجود اومده بود . دقیقا یادم نیست چه مشکلاتی پیش اومده بود اما فکر کنم شاید یک مقدارش به خاطر من بود و شهرام تصمیم گرفته بود رابطه اش رو با آزاده تموم کنه.

آزاده تمام روز گریه میکرد و خوب منم نمیگم دلم خنک بود از این موضوع اما راستش ناراحتم نبودم . تا اینکه یه روز دیدم مامان تلفن بیسیممون رو برداشته رفته توی حیاط داره با یکی حرف میزنه . نگو زنگ زده به شهرام که رابطه ات رو با آزاده بهم نزن و دوست باشین با هم . اینو من بعد ها فهمیدم . اینجا رو به خاطر بسپارین که با این قسمتش یکم کار دارم .

در این بین مامان برام اولتیماتوم گذاشته بود که دیگه دوستی بسته و باید درس بخونی تا دانشگاه قبول بشی بعد از دانشگاهت دوست خوب پیدا کنی . راستش اونقدر که من تعدد دوست پسر تلفنی داشتم مامانم میترسید که بعد از ازدواجمم اینطوری بشم . من تقریبا همه رو کنار گذاشتم و چسبیدم به درسم و دانشگاه توی یکی از شهرای نزدیک تهران قبول شدم . قرار شد من روزهایی که دانشگاه دارم برم پیش یکی از دوستامون که توی اون شهر بود وبا یکی از دوستانش توی اون شهر خونه دانشجویی داشت و درس میخوند . البته این فامیلمون یه دختر 28 ساله بود که فهمیده بود و توی فامیل همه به پخته بودنش واقف بودن .

ادامه دارد ( ببخشید اگر این قسمت هیجان انگیز نبود . شاید قسمت بعدی هیجان انگیز تر باشه )  

 

/ 7 نظر / 3 بازدید
نی نی

حس خوبی اصلا و ابدا به شهرام ندارم.. تورو خدا نگو که الان شوهر خواهرته [ناراحت]

مریم

سلام چرا این دفعه اینقدر کم نوشتی؟

خانم خونه

هی وای از دوستی های اینترنتی از این قضیه دلم خونه [نیشخند] زود زود بیا تعریف کن میخوام بدونم مامانت چرا اون کار رو کرد و نتیجه اش چی شد

اسکارلت

زودی بیا بقیشو بگو دق کردم دختر[ماچ]

تابان

نمیشه حجمشُ زیاد کنی خواهر جان؟ اینجوری که ما ذره ذره آب میشیم خب.....[خنثی]

فاطمه

سلام مرسی از اینکه رمز دادی عزیییز پس دوران مدرسه شیطون بودی [عینک] میرم باقیشو بخونم