تغییرات زندگی ما . ( رمز همون رمز قبلی تره که تکرار یک حرف و یک عدد بود )

سلام . خوب من اومدم یه چی بگم و برم . 

یه دعایی هست به اسم دعای عکاشه ! راستش اولش نمیخواستم اینو بگم اما بعد دیدم نامردیه . حالا دلیلیم که نمیخوام بگم رو میگم . خوب ؟

یه دعایی هست به اسم عکاشه که یکی از فامیلامون این دعا رو کپی گرفته بود و داده بود به  خالم و گفته بود داداشم وضع مالیش خوب نبوده و خیلی اذیت میشده . یه شب میره مسجد و همونجا خوابش میبره . بعد توی خوابش انگار ( دقیق نمیدونم ) میبینه که یکی میاد بهش میگه فلان دعا رو برو پیدا کن و بخون . وضعت ازین رو به اون رو میشه ! بعد این آقا این دعا رو پیدا میکنه و بعد از نماز صبحش 5 بار میخونه . الان باید بیای و ببینی وضعش چقـــــــــــــــــــــدر خوبه ! یعنی خیلی از لحاظ مالی حداقل وضعش ازین رو به اون رو شده . طوری که توی شهر خودشون یکی از رستورانای تقریبا معروف رو داره . حالا درسته شهرشون کوچیکه . بعد داداشه توی خواب میبینه که بهش میگن این دعا رو به کسی نگو ! اما داداشه که میبینه وضع خواهرش زیاد خوب نیست این دعا رو به خواهره میده و خواهره هم جواب میگیره . بعد خواهره هم میگه با اینکه گفته بود به کسی نگو اما من این دعا رو به شما میدم . خاله جان هم برای تمام افراد فامیل کپی گرفت ! بعدم ما کپی گرفتیم و به تمام فامیلا دادیم . الان توی هر کیفم یکی دارم . یکی هم تو کیف مدارک شاهتوت هست . خواهرشوهرامم دارن . خواهرم آزاده اینقدر به این دعا اعتقاد پیدا کرده بود که میگفت هر روزی که نخونم یه اتفاق بد برام میفته ! یعنی برای اون جلوی اتفاقات بد رو میگرفت . ازونور من قبل از ازدواجم این دعا رو تقریبا هر روز میخوندم . بعد از یه مدت برام دوتا خواستگار اومد که من شاهتوت رو انتخاب کردم . ( حالا شاهتوت شوهر خیلی خوبی هم نیست اما حس میکنم از خیلی ها بهتره ) خواهرشوهرمم میگه برای نمره هام که نذر میکنم عکاشه بخونم نمیره هام بیست میشه همه ش . و اینکه من چند روزی شروع کردم به خوندن این دعا که اون کار برام پیدا شد . خلاصه اینم از دعایی که برای من خیلی خوب بود . توی نت سرچ کنید دعای عکاشه براتون میاد . اول بعضی هاشونم نوشته که برای هر حاجتی چطوری بخونین . این که نمیخواستم این دعا رو بگم یکی این که طرف توی خوابش دیده بود که به کسی نگین ای دعا رو و دومش هم این که خوب یکم حس حسادت و اینا منو گرفته بود اما دیدم دوستای خیلی خوبی دارم گفتم بیخیال و به همه تون گفتم . حالا شما اگر خوندین و استفاده کردین به منم بگین که اضافه کنم اینجا بقیه هم استفاده کنند . و در آخر موقع دعاهاتون من رو فراموش نکنین و اینم بگم که حالا حاجتتون براورده نشد نیای به من فحش بدین ! مطمئنن اگر خیری توی نیتتون باشه خدا با این دعا بهتر بهتون میده . 

 

خوب از تغییرات زندگانیم بگم . بابای شاهتوت کلی سر شاهتوت منت گذاشته بود و دعوا که چرا قسط نمیدی ! انتظار داره من طلاهامو بفروشم و قسط اونا رو بدم حتمن ! بعد شاهتوت گفت چیکار کنم چیکار نکنم که منم بهش پیشنهاد دادم مغازه رو اجاره بده و دویست تومنش رو بده بابات که قسطش رو بده صد تومن هم به داداشت بده که هی بابات نگه چرا بهش پول نمیدین ؟ ( باباش میگه نصف اون مغازه برای داداش کوچیکه هست ! در صورتی که داداش کوچیکه هیچ پولی نداده بابتش و ما ده میلیون تومن دادیم و شاهتوت تقریبا هر روز میره مغازه و اینا اما داداشش خیلی کم و با دوستاش میاد و میره و اینکه خوب ما متاهلیم و خرج داریم اما داداشش هم از مامانش پول تو جیبی میگیره هم باباش هم از شاهتوت ! ) اما شاهتوت گفت به من چه من به داداشم پول نمیدم . هفتصد میدم اجاره و دویست تومنش برای بابا که باش قسط بده و بقیه شم برای خودم ! 

حالا دیشب که رفتن پیا معامله باباش گفته نصف اجاره برای تو هست و نصفش برایه خودمه ! یعنی به ما سیصد و پنجاه تومن میرسه که ازین مقدار ماهی دویست تومن میره پای قسط وام ازدواج و اینا و میمونه صد و پنجاه تومن که ما خرج کنیم !!! منم به شاهتوت گفتم آقا خان ببین بابای من پول پیش خونت رو داده یک بارم منت نزاشته اما بابات هزار جور منت میزاره و حالام گفته اجاره ی اون مغازه رو هم باید نصف کنی !!! اونم به روی خودش نیاورد و منم ادامه ندادم . خلاصه قرار شد مغازه رو اجاره بده و خودشم یا بره آژانس یا بره املاک های دیگه برای مشاور بودن ! 

شاهتوت اولش میگفت خودم نمیرم سرکار اما حالا که اجاره ش نصف شده دیگه نمیتونه که نره سرکار . خداروشکر ما پول اجاره خونمون از اون ده تومنی که دادیم به یکی که باش کار کنه در میاد تقریبا وگرنه الان مونده بودیم . اینم باز صدقه سر بابامه که پول پیش خونم رو داد وگرنه که ...!

حالا انشالله هر چی پیش میاد خیر باشه برامون . اما من دوست ندارم مخصوصا زمانی که بیرونم شاهتوت تو خونه تنها باشه چون یک باری که قبلن من سر کار میرفتم و شاهتوت بیکار بود دیدین که چه گندی زد و فیس بوک و .... که نمیخوام بگم . به نظر من هر کی تو خونه تنها بمونه و یکم نیاز جنسیش زیاد باشه میتونه به راه های خیلی بد کشیده بشه . مگه خودم نبودم هی میرفتم چت میکردم ( زمان مجردیم رو میگم ) خلاصه دنبال یه کاری برای شاهتوت هستم . 

 

تصمیم گرفتم سایتایی که استفاده میکنم رو محدود کنم. همچنین وبلاگایی که میخونم . چون اگر برم سرکار دیگه واقعا وقتم کم میشه . خلاصه شرمنده دوستان همیشگیم هستم . این پست رو هم خصوصی میکنم که فقط دوستانی که قبلن رمز داشتن بخونن و جدیدا نخونن نیشخند

 

برامون دعا کنین . مرسی از همه تون . بوس بوس ماچ

/ 17 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
لــیدی رهــا

چه دعای خوبی ... من دعای معراج میخونم که در حد معجزه اس واقعا برا هر حاجتی خوبه خواستی امتحان کن ... شما زندگیتون تازه شروع کردین و الان بیشتر از همه پول به درد زندگیتون میخوره کاش پدر شوهرت یکم این در نظر بگیره ... عزیزم بابت رمز ممنون من رمز آخر داشتم این نداشتم خیلی ممنون که دادی[ماچ]

صورتی

گلم ممنون به ما گفتی. حتما امتحان میکنم و برای خودت همیشه دعا میکنم اگه قابل باشم. خانومی سر کار رفتنو خیلی زود میفهمی اشتباه!! و اینکه مرد باید خرجی بده! انقدر توقعاتت رو پایین نیار که خیال کنه باید بشینه توی خونه و عین دخترها بخوره و بخوابه! من شوهرم رو حتی روز های تعطیل میفرستم سر کار! مستقیم نمیگما! مثلا میگم قربونه مردم بشم که اصلا نمیتونه بمونه توی خونه و همیشه برای رفاه ما میره سر کار! یا همچین با حسرت به لباس نوی خواهر شوهر نگاه میکنم که همسری دلش به رحم بیاد بگه اضافه کار میکنم برای تو بخرم. توام بگو نه نمیخوا با بغض! اما بدونه که دلت میخواد. بابا تو کار کنی اون بشینه تو خونه؟! از دستت جوش میارم گاهی.[متفکر] چی کنم از دستت؟ جریان فیس بوکو نمیدونم چی بوده! کدوم پسته؟

صورتی

خانومی بکینگت رو بریز دور. دوبار بخر. بعدم وقتی روی آرد میریزی با قاشق هم بزن مخلوط که شد بعد الک کن. حتما دوبار الک کن. اون مدلی که کیکت پف کرده بود مشکلش بکینگه که خوب هم نخورده.اگه فرت کج نباشه! و مواد رو هم یک طرفه نریخته باشی.

صورتی

راستی خانومی با این درآمد چقدر خوبه که همسرت عین خیالش نیست! منو همسری برجی یک تومن قسط داریم. حدود 800 تومن برای خرجی ماهی داریم که فقط 300 تومن خرج شاینا میشه. با بقیه اشم تا آخر برج لنگ میزنیم. چطور خرج میکنی دختر؟ همینقدر کم خواستی که شوهرت پرو شده دیگه! مگه نمیگی شکم براش مهمه؟ هی بهش لیست خرید بده بگو اینو بخر و اونو بخر اگه نخری چیزی نمیتونم درست کنم. مثلا سیب زمینی آبپز بده چند روز پشت هم بهش اگه اعتراض کرد بگو باید بری خرید! [شرمنده]

سنا خانمی

سلام عزیزم آره همون چیز کیک ولی لایه وسطش شل بود و بعد من ساقه طلایی دوست ندارم و اینجوری شد... گلم توکه مقصر نیستی عجقم یه تجربه ایی بود ولی نصفش مونده بود و زنداداشم خورد گفت مزش مثل ترامیسو شده[شوخی] یاالله انشاالله یه کارخوب هم برای من پیش بیاد و درآمد خوب واسه برادرم التاس دعا

ترانه

مرسی بابت رمزززززززززززززززززززز[ماچ]

سمیرا

مرسی بابت رمز[قلب] مرسی بابت دعا[قلب]

مریم

مرسی از راهنماییت تمشک جان خیلی عالی و به جا بود.

تابان

من عاشقتم اصننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن [بغل][ماچ]

ana

سلام دوست خوبم. امیدوارم هرچه زودتر مشکلاتت حل و دلت دوباره شاد بشه. خیلی ممنون به خاطر رمز.[ماچ]