زندگینامه ی تمشکی

سلام

خیلی وقتا دلم خواسته داستان زندگیمو بنویسم اما هر بار نشده . خیلی وقتا شروع کردم به نوشتن اما وسطاش رها کردم . یک بار به صورت کتاب نوشتم . توی یه سر رسید با اسم های مستعار . اما وسط هاش رها شد . آخه نویسندگی هم کار هر کسی نیست . این که به داستان بال و پر بدی و براش یه روند انتخاب کنی و دیالوگ دار بنویسی و خلاصه طوری باشه که خواننده رو جذب کنه . خوب من زیاد دیالوگ های زندگیم یادم نیست که . میتونم به صورت یه داستان از دید خودم بنویسم که خوب بدون دیالوگ افراد یکم خسته کننده میشد . حتی یه وبلاگ هم نوشتم اما دو تا پست نزاشته بودم که حذفش کردم . سختم بود نوشتن و بال و پر دادن به داستانم .

اما اینو میدونم که از کوچیکی دوست داشتم بنویسم و علاقه ی زیادی به نوشتن داشتم و همیشه هم انشاهام نمره ی کامل رو میگرفت . خیلیم علاقه داشتم بنویسم و بخونمش توی جمع کلاس . شاید اگر خانوادم به این علاقه ی من اهمیت میدادن یا حتی معلم هام توجه میکردن و به خانوادم اطلاع میدادن و میفرستادنم کلاس نویسندگی الان یه نویسنده شده بودم . اما خوب نشد

حتی یک بار یادمه امتحان انشا داشتیم . کلاس پنجم بودم فکر کنم . پنجم ابتدایی . چند تا موضوع داده بودن که یکیش فک کنم راجع به پاییز بود حالا موضوع دقیقش یادم نیست . اما یادمه به زبان گفتاری نوشتم . یعنی دقیقا طوری که یه داستان رو تعریف میکنن من نوشتم . مدرسم غیر انتفاعی بود . یادمه توی کلاس معلم که داشت انشاهارو تصحیح میکرد منو صدا کرد و گفت انشات رو برای همه بخون . من حالت یه داستان نوشته بودم و به گیاهان جون داده بودم . دقیق یادم نیست اما یادمه تو همین حدودا بود . بعد من انشامو خوندمو و معلم رو به بچه ها کرد و گفت خیلی قشنگ بود اما یه ایراد داشت  . کی میتونه بگه . که ایرادش همین زبان نوشتاری بود که رعایت نشده بود  .

خلاصه که علاقم به نوشتن رو نمیتونم نادیده بگیرم . اینو میشه از اون پنج شیش تا دفتر خاطراتم و چند تا وبلاگی که داشتم فهمید .

اینارو گفتم که میخوام داستان زندگیمو بنویسم . به نظر خودم داستان زندگیم علارقم اینکه خیلی معمولیه اما یه اتفاقای خاص کوچولو توش افتاده که شاید ارزش خوندن رو داشته باشه . اگر چه گاهی اتفاقای بدی توش افتاد که اون زمان بابتش حداقل یک هفته کارم گریه بود و چند سالی ناراحتی اما الان که نگاه میکنم میبینم که چه شانس بزرگی بود برای من که این گونه زندگیم رقم خورد و من تجربیات خوبی کسب کردم . این که به زور چیزی رو از خدا نخواستم و حتی اگر خواستم خدا ، خداروشکر بهم نداد . اما داستان زندگی من رمزی خواهد بود و فقط کسانی رمز خواهند داشت که وبلاگ دارن و میشناسمشون .

==========================================

 

من نمیدونم چرا این میپسندم وبلاگ من نمیاد . شما نمیدونید چرا ؟ همین لایک خودمونو میگما ؟ برای من نیست / فکر کردم ایراد از قالب وبلاگمه اما نبود . عوضش کردم اما درست نشد که ؟!

 

/ 3 نظر / 3 بازدید
حاج خانم

بنویس تمشک با اشتیاق میخونمش[ماچ] راستی آدرس وبم عوض شده هاا[خرخون]

هانی

عزیزم میپسندم برای قالب های خود پرشین بلاگ میاد و اگر هم بخوای واسه قالب های دیگه بیاد باید کدش رو جدا توی کد های جاوا بذاری

طلا خانوم

سلاممممممممممممممممممممممممم من بیصبرانه منتظرما[چشمک] [ماچ] [گل] [گل]