سلام . نود و دو داره میره . همه یه پست گذاشتن از 92 شون . خوب منم از 92 بگم . 

 

سال 92 اینطوری شروع شد که تو خونمون آزاده اضافه شده بود . غم و غصه های آزاده و ناراحتی هاش ( البته خداروشکر روحیه ش خوب بود . ) حرفای فامیل پشت سر آزاده و شهرام و  و جدایی که همه انتظارش رو میکشیدیم و میترسیدیم که یه وقت آزاده پشیمون بشه . با این حس و حال ها شروع شد 92 مون . 

اوایل 92 مامانم میگفت به پدرشوهرت بگو یه مهمونیه خودمونی میگیریم و شما برین سر خونه زندگیتون . شاهتوت هم بسیار خسته شده بود و میگفت بدون عروسی هم میریم سر خونه زندگیمون . و من به لباس عروس پوشیدن و آتلیه رفتن راضی بودم اما پدر شاهتوت هم میخواست عروسی بگیره هم میگفت پول ندارم ... 

92 به جهیزیه کامل کردن و استرس عروسی و کلی دعوا با شاهتوت گذشت . شاهتوت و من هر دو بی حوصله شده بودیم و هی بهم گیر میدادیم . 

شهریور و مرداد با ناراحتی گذشت . که چرا پدر شوهر برام خرید عقد نکرد چرا عروسی اونطور که میخواستم نشد . چرا پدرشوهر توی همه چیز کم گذاشت اما گذشت . خداروشکر که گذشت . واقعا از ته دل میخواستم یکی دو ماه بپرم جلو و عروسی تموم شده باشه . اون روزها با خستگی خونه چیدن میگذشت . و عروسی ... عروسی ای که اصلن دوسش ندارم . این یه حس درونیه منه به خاطر کم لطفی های خانواده ی شوهر وگرنه اون عروسی میتونست آرزوی خیلی ها باشه . 

و 6 ماه دوم 92 زندگی مشترک با سختی ها و خوشی هاش . با خونه داری کردن . با آشپزی با شیرینی پزی من و کشف استعداد و علاقه م توی کیک پزی و شیرینی پزیم . 

 

92 برای من شیرین نبود . خودم نخواستم از داشته هام شیرینی بسازم اما خداروشکر اتفاق های بد نداشت . 

بزرگتر شدم . فهمیدم که خودم مسئول این زندگیم . دیگه سر هر چیز کوچیکی دعوا راه نمیندازم . قلق شاهتوت داره دستم میاد و خانوم تر شدم . 

 

و اهداف 93 

اولین هدفم دراوردن پوله . یعنی یه جوری پولدار بشم . حالا چطوریشو نمیدونم نیشخند یه شغل راحت نزدیک خونمون و اینکه من دوسش داشته باشم ، 

2. 30 کیلو از وزنم رو کم کنم 

3. سرویس طلا بخرم

4. کلی کتاب بخونم . 

5. مرتب تر و تمیز تر بشم 

6. روابطم با شاهتوت عالی بشه 

7. و در آخر و اول برای همه ی شما خواننده های گلم سلامتی و تن درستی آرزو میکنم . انشالله که همه تون توی 93 به خواسته هاتون برسین . هر کی نی نی میخواد خدا بهش یه خوشگل و سالمش رو بده هر کی ازدواج میخواد خدا براش همسر خوب بفرسته هر کی خونه و ماشین میخواد خدا براش بفرسته و در آخر و اول همیشه سلامتی میخوام برای خودتون و خانوادتون و خودم و خانوادم و شاهتوت خان .

ماچماچماچ

امسال سال تحویل به احتمال زیاد میریم پیش مامانم اینا. آخه مادرشوهرم اینا مراسم خاصی ندارن اما ما همیشه سبزی پلو با ماهی میخوریم . بعدم میریم شمال و تا هفتم هشتم اونجاییم و ازونجا میریم سمت شهرستان مامان اینا و تا سیزده به در پیش مامانم اینا هستیم . 

شاید تا اون موقع اومدم شایدم نتونستم بیام . برای منم دعا کنین منم سعی میکنم برای همه تون دعا کنم . 

ماچ

سال بسیار عالی داشته باشین . آمین