بازم سلام . برای دیدن عکس های آشپزی و غیره و ذلک تشریف بیارین ادامه مطلب + اینکه پست قبلی هم جدیده !


دم نوش انار . خیلی خوشمزه بود به نظرم . فقط قبل از اینکه روی انار ها آب جوش بریزیم بهتره یکم لهشون کنیم که طعم بیشتری به دم نوشمون بده . اینم از بهارسایت برداشتم دستورش رو . 

DSC4283.jpg

 

خوب طبق توصیه یکی از دوستان که گفت کیک فنجونی درست کن ، درست کردم اما دوست جونی فکر کنم من بلد نبودم چون احساس کردم که خیلی خمیر مانند بود . شایدم بکینگ پودر من مشکل داره ! نمیدونم . در هر صورت من نپسندیدم اما شاهتوت با شیر دوست داشت ! اینم عکسش

DSC4291.jpg

 

توی قالب گل رز درست کردم 

DSC4293.jpg

 

و اما چیز کیک خوشمزه ی من . من خیلی طعمش رو دوست داشتم و اینکه توضیح بدم که این چیز کیکی که الان لینکشم میدم نیازی به پودر ژلاتین نداره فقط ژله های میوه ایه معمولی میخواد و اینکه نیازی به فرم دادن خامه هم نداره و به نظر من خیلی خوشمزه بود و اینکه من خودم تغییراتی بهش دادم . مثلن من ژله ی هلو داشتم از همون استفاده کردم اما فکر کنم آناناس خیلی بهتر باشه یا من خامه صبحانه شکلاتی داشتم همون رو استفاده کردم یا مقدارش مثلن من خامه م صد گرم بود . یعنی خیلی هم توی اینطور چیزا مثل چیز کیک خیلی حساسیت به خرج ندین . من عاشقش شدم و هر قاشقش رو با علاقه میخوردم اما شاهتوت دوست نداشت طعمش رو . 

این من و این چیز کیکم ، تزئینمم تو حلق خودم 

DSC4304.jpg

 

و 

DSC4307.jpg

 

و

DSC4309.jpg

همه ش به جز یه اسلایسش رو خودم تنهایی خوردم . لذتی بردم

.

باز از یه سایتی که تقریبا معروف بود و البته همه سی صفحه ای که دوستان براش کامنت گذاشته بودن از این کیک لذت برده بودن اما برای من هم انگاری خمیر بود هم اینکه کلی مشکلات معدوی گرفتم و اینا  ... جالبه نصفه و نیمه هم پف کرده بود . خیلی بامزه شده بود .

DSC4310.jpg

و خداییش چطوری پف کرده ! شکل چی شده به نظرتون ؟ نیشخند

DSC4311.jpg

 

این کیک اینطوری بود که یه سسی رو بعد از برش باید میریختیم روی کیک که من همینکارو کردم اما واقعا خوب نشد . 

DSC4314.jpg

بازم میگم شاید من بلد نبودم . اینم برش خورده و سس ریخته شده روش . پفشم خوابید 

و در آخر سبزی پلو با ماهی سوخاری که در فر درست شده بود . به نظرم خیلی خوب بود  . بهتر از اینه که کلی روغن به خوردش بره اما خوب اون کیفیت سرخ شدن رو هم نداره اما سالم تره دیگه ! نه ؟

IMG20140115123448.jpg

 

خوب اینم از تجربیات من . برم به کارام برسم .. منظورم زنگ زدن به شاگردامه . 

موفق و موید باشین . نیشخند

پست قبلی هم جدیده ها ! 

داشت یادم میرفت . اینم لینک چیز کیک یخچالی . باتشکر از بهار خانوم گل